O mnie

O mnie

Dobry poród, karmienie naturalne i zdrowa rodzina to moja misja

Nazywam się Agnieszka Gąsior-Guziak i od ponad 27 lat pracuję z rodzinami przygotowującymi się do porodu, przyjmuję porody w szpitalu, oraz realizuję kompleksową opiekę poporodową. Jako Certyfikowany Doradca Laktacyjny przygotowuję do karmienia naturalnego, a po porodzie wspieram w okresie karmienia piersią i pomagam pokonywać trudności laktacyjne. Współpracuję z kilkoma szkołami rodzenia, oraz prowadzę swoją szkołę okołoporodową i laktacyjną. Przygotowuję do porodu naturalnego i cięcia cesarskiego, oraz porodu po cięciu cesarskim.

Moje pacjentki polecają mnie jako specjalistkę od trudnych przypadków

Ważnym aspektem mojej pracy jest praca z oddechem, aktywność fizyczna w okresie okołoporodowym i aktywizacja mięśni dna miednicy. Prowadzę konsultacje stacjonarnie i zdalnie. Jestem współautorką poradnika dla położnych o chorobach skóry w okresie niemowlęcym. W Centrum Nauki o Laktacji jestem wykładowcą i trenerem. Prowadzę szkolenia dla rodziców i dla profesjonalistów. Cały czas aktualizuję swoja wiedzę na szkoleniach, konferencjach i zjazdach dla profesjonalistów by realizować opiekę nad Waszą rodziną opartą na dowodach, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną.

Doświadczenie

Jestem położną od 1997r oraz Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym, Terapeuta Uroginekologicznym, Instruktorem hipnoporodu, Instruktorem Masażu Shantala. Doświadczenie zdobyłam pracując jako położna środowiskowa, na Sali porodowej, w szkole rodzenia, poradni. laktacyjnej i w pracy zdalnej

Kreatywność

Wciąż znajduję nowe sposoby aby poszerzać swoja działalność medyczną i wykorzystywać nabytą wiedzę by skutecznie rozwiązywać Wasze problemy i realizować wyzwania rodzicielskie.

Zaangażowanie

Codzienna praktyka i tysiące ciekawych przypadków zapewnia skuteczne, indywidualne wsparcie każdego pacjenta.

Profesjonalizm

Studia magisterskie, dwie specjalizacje i bieżąca aktualizacja wiedzy na Konferencjach naukowych, kursach i warsztatach gwarantuje pracę zgodnie z aktualną wiedzą medyczną.

Rekomendacje

Zobacz opinie moich pacjentek

Z pomocy Pani Agnieszki skorzystaliśmy ponad rok temu, kiedy syn miał sześć tygodni. Była to domowa porada laktacyjna. Pani Agnieszka zrobiła szczegółowy wywiad, zbadała mamę i maluszka. Zostawiła konkretne zalecenia, które pomogły nam unormować karmienie i po prostu się nim cieszyć. Dla nas jednak najważniejsze było to, że swoim podejściem i rzeczowymi wyjaśnieniami wniosła dużo spokoju. Rozmowa pomogła nam skupić się na bliskości i przypomniała jak wiele potrzeb maluszka ta bliskość zaspokaja. Poza tym wszystkim Pani Agnieszka to po prostu bardzo pozytywna osoba, która pracuje z pasją.

Olga D.

Pani Agnieszka jest bardzo konkretna i przy tym empatyczna. Podchodzi do porady kompleksowo i z pełnym profesjonalizmem. Podczas porady laktacyjnej dostaliśmy szczegółowe zalecenia, zaproponowano nam rozwiązania dopasowane do naszego konkretnego przypadku, które okazały się bardzo skuteczne. Oprocz tego bardzo podobało mi się to, że polecono nam dalsza ścieżkę postępowania oraz konkretnych specjalistów co jest bardzo pomocne. Jestem zadowolona i będę dalej polecać!

Aleksandra K.

Dzięki Pani Agnieszce już 9-ty miesiąc karmię piersią moją córeczkę - a bardzo mi na tym zależało! Kobieta - anioł! Była z nami w tych trudnych początkach macierzyństwa i jest do tej chwili. Jako jedyna zdiagnozowała u córki za krótkie wędzidełko, co było powodem słabego przyrostu jej wagi. Kiedy lekarz nie odbierał telefonu - Ona zawsze odpowiadała na wiadomości. Wspiera i pomaga uwierzyć w siebie! Można się Jej poradzić w różnych sprawach, od karmienia piersią zaczynając poprzez wszelkie wysypki, "kupki", rozszerzanie diety i wiele wiele innych.

Agnieszka Kańczugowska

Kontakt do Pani Agnieszki dostał przypadkiem mój mąż i jestem bardzo wdzięczna za taki przypadek, ponieważ poznaliśmy bardzo przyjazną i mądrą osobę, która pomogła nam przejść przez trudności związane z karmieniem. Dzięki nawiązanej współpracy z powodzeniem mogłam karmić swoim mlekiem pierwszego syna (najpierw odciągając laktatorem, a później bezpośrednio już piersią). Pani Agnieszka była bardzo pomocna również przy bliźniakach (bez niej prawdopodobnie skończyłabym karmić dużo wcześniej).

Joanna M.

Pani Agnieszka jest świetnym specjalistą - kiedy inni lekarze i położne upewniali, że dziecko nie ma problemów ze ssaniem, bazując na wiedzy zdobytej od Pani Agnieszki na szkole rodzenia, wiedziałam że coś jest nie tak. Wystarczyły dwie wizyty i maluch nauczył się jeść i przybiera odpowiednio na wadze. Indywidualne podejście, swobodna atmosfera, duża wiedza i doświadczenie oraz osobowość P.Agnieszki sprawiają, że mimo wielu rad innych (mam, cioć, położonych) jest osobą, do których zaleceń się stosuje i wszystkie się sprawdzają!

Żaneta

Osiągnięcia

Polskie Stowarzyszenie Ginekologii i Uroginekologii

PSGIU Polskie Stowarzyszenie Ginekologii i Uroginekologii powstało w 2023 roku. Celem PSGiU jest edukacja i integracja specjalistów wielu dziedzin medycznych skoncentrowanych na leczeniu i wsparciu pacjentów uroginekologicznych. Jako wiceprezes mam zaszczyt współtworzyć PSGiU i wdrażać procedury medyczne oparte na EBM

Shopping Cart